استارتاپ تازه چین

فروشگاه خشکبار تازه چین ( تازه چین ) با هدف عرضه مستقیم خشکبار (با حداقل واسطه ) به دست مصرف کنندگان راه اندازی شده است . ما با خرید مستقیم و بدون واسطه و تمرکز بر اینکه بدون واسطه بتوانیم محصولات را به مصرف کنندگان برسانیم توانسته ایم بهترین قیمت عرضه خشکبار را در ایران داشته باشیم .
استارتاپ تازه چین
از قیمت های بسیار مناسب ما تعجب نکنید زیرا ما سیاست فروش بیشتر سود کمتر را در ایران دنبال می کنیم و به نظر ما همه شهروندان ایرانی این حق را دارند که قیمت های مناسب را همراه با کیفیت برتر در اختیار داشته باشند و بتوانند به راحتی و با ضمانت خرید کنند .

تازه چین استارتاپ خشکبار

مصاحبه با بنیانگذار تازه چین  آقای حسن موحد

خود را معرفی کرده و از تجربیات خود بگویید.
من حسن موحد دارای مدرک کارشناسی در رشته مهندسی عمران و کارشناسی ارشد در رشته مهندسی کامپیوتر هستم. پدر بنده در حوزه عکاسی و فیلم برداری فعالیت داشتند و در زمان نوجوانی در کنار پدرم عکاسی می‌کردم؛ بعد از عکاسی وارد حوزه نرم افزار و طراحی وب شدم و تا این سن مشغول به همین کار هستم.

آیا در بازار داخلی رقیبی دارید؟ مزیت رقابتی شما در چیست؟
در حوزه خرید و فروش ایده‌های بسیار زیادی در زمینه‌های مختلف وجود دارد ولی غالبا فروشگاه آن‌ها در نوع محصول با ما متفاوت است؛ لذا در زمینه خشکبار و تنوع محصولی در این زمینه بی‌رقیبیم اما تا حدی پلتفرمی مشابه باسلام داریم، با این تفاوت که ما دارای نمایندگی در شهرهای دیگر هستیم.

چه مدت زمان طول کشید تا به این مرحله از کسب و کار برسید؟ در حال حاضر تازه چین دارای چه نوع پلتفرم‌هایی است؟
ما از ابتدا بر “پلتفرم” سرمایه گذاری انجام ندادیم؛ زیرا خودم برنامه نویس هستم و برخلاف عقیده دیگران معتقدم که سرمایه گذاری کلان بر پلتفرم لزوما کسب و کار را به موفقیت نمی‌رساند و به نظرم حتی بدون تمرکز بر پلتفرم می‌توان مسیر را آسان‌تر طی کرد. ما فعالیت خود را از شبکه‌های اجتماعی آغاز کردیم زیرا دسترسی ما را به خارج از شهرستان آسان می‌کرد؛ در شبکه‌های اجتماعی تبلیغات را آغاز کردیم و زمانی که بازخورد گرفتیم، پلتفرم را راه اندازی کردیم؛ باوجود اینکه خودم توانایی اجرای پلتفرم را داشتم، از وردپرس آماده استفاده کردیم تا در زمان و هزینه صرفه جویی شود که البته مزیت استفاده از وردپرس آماده، در سهولت سئو است که از هزینه‌های ابتدایی کار می‌کاهد. در حال حاضر ما هم اپلیکیشن داریم هم سایتمان برای گوشی موبایل بهینه است.

با چه چالش هایی مواجه شدید و برای رفع آن چه کردید؟
بزرگترین چالش ما نمایش سطح کیفی محصول به مشتریان بود که با ایجاد نماینده‌هایی همراه با ضمانت محصول این مساله را حل کردیم. یکی دیگر از مسائل زمانی پیش می‌آمد که محصول به دست مشتری می‌رسید و مشتری درخواست تعویض محصول می‌داد؛ برای رفع این مشکل گزینه ضمانت بازگشت مرسوله را پیاده سازی کردیم که بازخوردهای خوبی نیز گرفتیم.

چه توصیه ای به استارتاپ های نوپا دارید؟
تنها توصیه من این است که استارتاپ ها با برنامه ریزی وارد کسب و کار شوند و در این مسیر نیز به هر حوزه ای وارد نشوند و بر یک موضوع تمرکز داشته باشند تا ماحصل آن کیفیت بالایی داشته باشد؛ تنها با توسعه پلتفرم به موفقیت نمی‌رسند و بازاریابی اهمیت دوچندانی نسبت به آن دارد. در حوزه کشاورزی نیز باید با هدف ارائه محصول به قیمت بهینه به خریدار و رساندن سود بیشتر به کشاورز ورود کنند و ضرورت دارد تا این گزینه ها جزو دغدغه آن‌ها باشد.

اطلاعات تماس با فروشگاه خشکبار تازه چین به شرح زیر می باشد :
صاحب امتیاز : حسن موحد
آدرس : همدان – تویسرکان -خیابان باهنر -کوچه صادقیه – جنب دفتر ازدواج 18
کد پستی : 6581656743
پاسخگویی مستقیم تلفن ثابت:     08134944558
ساعات پاسخگویی دفتر صبح ها از 9 تا 12 و بعد از ظهر ها از 3 تا 8
تلفن های همراه:    09120324460

منبع: اکوموتیو – تازه چین

نوشتهٔ پیشین
شانس اصلاح طلبان برای پیروزی در انتخابات مجلس بیشتر است
نوشتهٔ بعدی
محمود ثمینی رئیس ستاد انتخابات لرستان

آخرین رویدادها

رویدادی یافت نشد
فهرست