توسینسو برند سازی شخصی

» توسینسو برند سازی شخصی

توسینسو در ابتدا با نام آیتی پرو در سال 1390 به دنیای فناوری اطلاعات قدم گذاشت. هدف اصلی این وب سایت ایجاد سالمترین بستر ارتباطی و رشد فردی در حوزه فناوری اطلاعات بود که کم کم این مکانیزم سیستم مدیریت دانش رقابتی در همه حوزه ها فعال شد و از سال 1396 آیتی پرو به توسینسو تغییر نام داد و در حال حاضر این وب سایت یک شبکه اجتماعی تخصصی برندسازی شخصی و توسعه فردی است.

درباره توسینسو

به توسینسو ، اولین سیستم مدیریت دانش رقابتی دنیا خوش آمدید . شبکه اجتماعی تخصصی برای آموزش ، شناسایی ، پرورش و معرفی استعدادهای برتر به جامعه متخصصین جهانی. ما سعی کردیم در توسینسو یک محیط آرام و دوستانه برای متخصصین در هر زمینه ای فراهم کنیم و در کنار هم شاهد رشد سطح المی کشور عزیزمان ایران باشیم.
ماموریت ما ساده است . ما برای شما بستری بدون مزاحمت ، بسیار سالم و بدون حاشیه برای رشد شخصی ، معرفی شدن به بازارهای داخلی و جهانی ، ارتباط گیری با متخصصین حوزه خود ، برند سازی شخصی و البته کسب درآمد از طریق تخصص فراهم می کنیم. شناسایی ، معرفی و برند سازی متخصصین در سرتاسر دنیا به روش مدیریت تولید دانش رقابتی ، ما میخواهیم برای هر مسئله یک راهکار در توسینسو داشته باشیم
توسینسو در ابتدا با نام آیتی پرو در سال 1390 به دنیای فناوری اطلاعات قدم گذاشت . هدف اصلی این وب سایت ایجاد سالمترین بستر ارتباطی و رشد فردی در حوزه فناوری اطلاعات بود که کم کم این مکانیزم سیستم مدیریت دانش رقابتی که برای اولین بار در دنیا توسط توسینسو معرفی شد در همه حوزه ها فعال شد و از سال 1396 آیتی پرو به توسینسو تغییر نام داد و در حال حاضر این وب سایت یک شبکه اجتماعی تخصصی برندسازی شخصی و توسعه فردی است که ایده آن در دنیا منحصر به همین وب سایت است . در صورتیکه می خواهید با بنیانگذاران این مجموعه بیشتر آشنا شوید پیشنهاد می کنیم قسمت معرفی بنیانگذاران را مشاهده کنید.

تیم توسینسو
با توسینسو مدرس شوید

 

تفاوت تدریس در توسینسو با سایر وب سایت ها در چیست؟
توسینسو علاوه بر ارزش افزوده اصلی یعنی کسب درآمد حاصل از فروش ویدیو ، دو ارزش افزوده دیگر به شما ارائه می دهد که وب سایت های آموزش آنلاین دیگر امکان ارائه دادن آن را به خاطر ماهیت فروشگاهی که دارند نخواهند داشت . در وب سایت توسینسو شما علاوه بر کسب درآمد فرآیند برند سازی شخصی و دیده شدن را نیز همزمان انجام می دهید. به واسطه به اشتراک گذاری مطالب آموزشی در قالب ویدیو یا هر قالب دیگر در حوزه تخصصی خودتان و در قالب مکانیزم جزیره های تخصصی در توسینسو به سرعت در حوزه کاری خودتان معروف و شناخته خواهید شد . ارزش افزوده دیگری که توسینسو به شما ارائه می دهد امکان معرفی شدن به سازمان ها و نهادها برای انجام پروژه ها یا حتی استخدام است ، توسینسو به واسطه همکاری با بیش از 200 نهاد و سازمان دولتی و خصوصی در ایران دارای ارتباطات موثری برای معرفی و جذب بهترین ها در سمت های مختلف می باشد. پشتیبانی دائمی از اساتید و ایجاد پلتفرم اختصاصی از جمله ارزشهای دیگری است که در اختیار شما مدرس گرانقدر قرار خواهد گرفت. توسینسو تنها وب سایت دنیاست که امکان ارسال و فروش آموزش بصورت اقساطی برای دانشجو را فراهم کرده است. شما می توانید حتی یک ویدیو به عنوان دوره آموزشی در توسینسو ارسال کنید.
درصد همکاری با توسینسو چقدر است؟

توسینسو 35 درصد از سهم فروش شما را به عنوان کارمزد ارائه پلتفرم آموزشی از فروش کل کسر می کند . به زبان دیگر شما مالک 65 درصد کل فروش خودتان خواهید بود . بدیهی است که در جشنواره ها و تخفیف هایی که بصورت کلی در توسینسو قرار داده می شود به هیچ عنوان از سهم مدرس برای تخفیف جشنواره ها کسر نشده و از سهم 35 درصدی توسینسو برای تخفیف به کاربران اختصاص داده خواهد شد. علاوه بر این مدرس نیز امکان اعمال تخفیف مجزا از سهم 65 درصدی خودش در جشنواره ها را نیز دارا می باشد. توسینسو یک پلتفرم واسط است و به هیچ عنوان امکان خرید و فروش ویدیو را بصورت مستقیم از مدرس یا دانشجو ندارد . بدیهی است محتوای رایگان شامل کسر هیچ درصدی نمی شود.

تسویه حساب در توسینسو چگونه انجام می شود؟

تسویه حساب در توسینسو به درخواست مدرس انجام نمی شود بلکه بصورت خودکار و بدون کوچکترین تاخیر در ابتدای هر ماه ( یکم هر ماه ) انجام شده و در حساب بانکی مدرس واریز خواهد شد. تنها تسویه حساب هایی که زیر 50 هزار تومان هستند بصورت خودکار انجام نمی شوند که آن هم در صورت درخواست تسویه مدرس ، بصورت خودکار انجام خواهند شد.

چقدر می توان از تدریس در توسینسو درآمد داشت؟

بدون شک تدریس آنلاین در جای مناسب و با کیفیت مناسب و البته عنوان و محتوای مناسب می تواند درآمد قابل قبولی را برای شما داشته باشد. بسته به فاکتورهایی که به شما در کانال اختصاصی تلگرام توسینسو آموزش داده خواهد شد شما می توانید درآمدی از حداقل 50 هزار تومان تا 20 میلیون تومان را بصورت مستمر برای خودتان داشته باشید که کاملا تابع میزان تلاش و کیفیت تدریس شما در توسینسو خواهد بود. در حال حاضر بیش از 40 مدرس در توسینسو حضور دارند که درآمد آنها به قدری است که بعضا از کار کردن در شرکت ها و سازمان های مختلف منصرف شده اند و ما مدرسینی داریم که از سایر کشورهای دنیا در توسینسو تدریس می کنند.

استانداردهای کیفی تولید ویدیوی توسینسو چیست؟

شما باید بتوانید به زبان ساده و روان آموزش بدهید و کیفیت صدای شما واضح و قابل درک باشد. کیفیت ویدیوی شما باید متناسب با دوره و با خروجی 720 در قالب MP4 ارائه شود. تا جای ممکن از آکادمیک صحبت کردن پرهیز کنید و به صورت ساده و عامیانه و با انرژی صحبت کنید.ویدیوها بصورت قسمت به قسمت در وب سایت قرار داده می شوند و شما می توانید برای هر ویدیو قیمت جداگانه ای قرار بدهید ، حتما دوره باید سرفصل و ساختار مشخص و دقیقی داشته باشد . اولین دوره مدرس بصورت کامل بایستی تهیه و در وب سایت قرار داده شود اما بعد از ایجاد اعتماد ، دوره های بعدی بصورت قسمت به قسمت در وب سایت درج می شوند. با ارسال یک نمونه ویدیوی آموزشی خودتان در ویزارد مدرس شوید ما به شما کلیه نکات تدریس خوب و با کیفیت را آموزش می دهیم و بصورت کامل در خدمت شما هستیم و شما را پشتیبانی می کنیم.

قوانین تدریس در توسینسو به چه شکل است؟
بعد از تایید شدن نمونه ویدیوی تدریس شما در توسینسو ، شما و ما موظف به رعایت کردن این موارد هستیم : فقط ویدیوهای اختصاصی توسینسو را در وب سایت قرار می دهیم و از جای دیگر برداشت نمی کنیم حتی بصورت زیرنویس یا دوبله ، ما تضمین می دهیم که در ویدیوی شما هیچگونه تغییری ندهیم و به همان شکل که وجود دارد منتشر کنیم ، شما قول می دهید که ویدیوی شما جنبه تبلیغاتی صرف نداشته باشد و محور اصلی آموزش باشد ، ما به شما امکان برند سازی شخصی در قالب معرفی کانال ، وب سایت و … را بصورت استاندارد می دهیم و آن را در کانال و رسانه های خودمان برای بهتر دیده شدن شما منتشر می کنیم . شما باید برای هر ویدیوی خود یک توضیح در حد یک پاراگراف استاندارد وارد کنید تا کاربر از کلیات محتوای شما مطلع باشد . محتوای زیر 3 دقیقه در قالب ویدیو امکان ارسال ندارد. شما موظف هستید به کاربران پشتیبانی بدهید و این پشتیبانی شماست که باعث بالا رفتن رتبه و فروش دوره شما خواهد شد. ما به شما قول می دهیم که در سریعترین زمان ممکن برای رفع مشکلات شما حاضر باشیم. 3 دقیقه ابتدایی هر ویدیو رایگان است ، قطعا هر دوره یک ویدیوی معرفی دوره باید داشته باشد.
 دانش خود را به اشتراک بگذارید
 با دانش خود کسب درامد کنید
 از سایر متخصصین یاد بگیرید
 رشد کنید و برند خود را بسازید

 

ارتباط با سايت:

آدرس: البرز کرج
شماره تماس: 02634209662
وب سايت: https://tosinso.com
بنيان گذار : محمد نصیری / حسین احمدی / مهدی عادلی فر / پویان عارف پور

منبع : توسینسو

 
 

 

 
نوشتهٔ پیشین
» هنرات فروشگاه اینترنتی مرتبط به هنر
نوشتهٔ بعدی
» خریدان معرفی کسب و کار جدید

آخرین رویدادها

رویدادی یافت نشد
فهرست