محسن البرزی موسس و مدیر عامل پختینو و تیزفود

پختینو یکی از جدیدترین استارتاپهای حوزه غذا و صنایع غذایی ایران است که به تازگی توسط محسن البرزی در تهران راه اندازی شده است
در این پلتفرم امکان ثبت نام و درج اطلاعات تمامی رستورانها و محصولات غذایی فراهم شده است و به خاطر استفاده از سرورهای نسل جدید و پرسرعت nvme و پهنای باند بالا امکان درج و ارائه محتوای نامحدود در آن فراهم خواهد بود.
این استارت آپ پس از پشت سرگذاشتن نسخه آزمایشی و اخذ نمایندگی فعال در سراسر ایران به رونمایی نسخه نهایی خود در تابستان سال ۱۳۹۹ مبادرت خواهد کرد.
با سفارش آنلاین غذا از طریق پختینو در سریع ترین زمان ممکن با کیفیت ترین غذا را درب منزل یا محل کار خود تحویل خواهید گرفت.
سعی گروه پختینو بر این است تا در زمان ثبت رستوران ها اولویت را بر کیفیت غذاها و رستوران قرار دهد تا شما از خریدتان بیشترین لذت را ببرید، غذاهایی با بالاترین کیفیت و استانداردهای بهداشتی را از رستوران دلخواه خود سفارش دهید و در اسرع وقت تحویل بگیرید .
نمونه ای از وبسایت های راه اندازی شده توسط گروه پختینو رستوران دلفود است
دلفود نمونه ای از وبسایتهای تحت حمایت هلدینگ پختینو به آدرس dellfood.ir است که پس از اخذ تاییدیه کیفیت غذا توسط کارشناسان به عضویت سایت پختینو درآمده است.
ما از زمان ثبت سفارش تا موقع تحویل در کنار شما به صورت پشتیبانی تلفنی حضور داریم تا شما با خیال آسوده سفارش داده و غذا را تحویل بگیرید.

نوشتهٔ پیشین
کاف فشارخون مانیتورینگ
نوشتهٔ بعدی
تشک مواج

آخرین رویدادها

رویدادی یافت نشد
فهرست