مشورپ اپلیکیشن خدمات روانشناسی

» مشورپ اپلیکیشن خدمات روانشناسی

مشورپ ارائه دهنده خدمات روانشناسی است. کاربران با استفاده از مشورپ میتوانند از طریق چت صوتی، نوشتاری یا تلفنی به مشاوران و روانشناسان متصل شوند و راهنمایی بگیرند. همچنین مشورپ تعداد زیادی مقاله،‌ پادکست و ویدئوی روانشناسی را پوشش داده است.

مشوِرَپ چیست و چه می‌کند؟

با دانلود اپلیکیشن مشوِرَپ می‌توانید به بخش‌های مورد نیاز مشاوره دسترسی داشته باشید و براحتی با مشاور موردنظر ارتباط داشته باشید. اپلیکیشن مشوِرَپ با رابط و تجربه اربری استفاده از آن را بسیار آسان کرده است.

اپلیکیشن مشاوره آنلاین روانشناسی مشوِرَپ با بهره گیری از متخصصان روانشناسی بستری را فراهم نموده تا کلیه هموطنان ایرانی در داخل و خارج از کشور به راحتی تنها با استفاده از یک گوشی هوشمند و به طور ناشناس و با هزینه ای اندک در هر ساعتی از شبانه روز بتوانند مشاوره آنلاین داشته باشند و مشکل خودرا حل نمایند.

 

مشاوره از گذشته تا به امروز
اسم مشاوره که می آید، در خاطرمان جایی شبیه مطب پزشک می آید. وقت گرفتن تلفنی وساعتها در مسیر ماندن برای مشاوره گرفتن. آن روزها اگر کسی از مشاوره آنلاین حرف میزد، با تعجب نگاهش میکردیم که مگر ممکن است در خانه بشینیم و جلسه مشاوره با مشاوری خوب داشته باشیم. امروز اما با گسترش تکنولوژی، مشاوره آنلاین، امری عادی شده است و می توان با استفاده از خدمات آن، سلامت روان خود را تضمین کرد.
مزایای مشاوره آنلاین، تصمیمی اقتصادی و هوشمندانه
در سالهای اخیر، گسترش تکنولوژی از طرفی زندگی را آسان ترو از طرفی سرعت کارها را بالا برده است. گاهی آنچنان غرق سرعت زندگی می شویم که حتی نمی توانیم جایی برای مراجعه به پزشک و روانشناس باز کنیم. با توجه به گرانی های موجود هم، گاها اگر از لحاظ زمانی توانایی داشته باشیم، به عددهای پرداختی که می رسیم، قیدش را می زنیم. مشاوره آنلاین چاره این مشکلات است. شاید تنها مزیت قیمت مناسب ویزیت روانشناس به نظر بیاید. اما آیا می دانستید چطور میتوانید با بهره مندی از خدمات آنلاین، صرفه جویی چند جانبه و هوشمندانه کنید؟ با توجه به وسعت شهرهای بزرگ و معظلی به نام ترافیک، زمانی که همه تلاش خود را کرده اید و مشاور خوبی پیدا کرده اید، باید حداقل 4 ساعت وقت خود را در مسیر بگذرانید. کافی است مسئولیتی شبیه فرزند داری هم داشته باشید. همه این چالشها شما را از مسیر دور می کند. با مشاوره آنلاین تنها به اتاق امن خود احتیاج دارید، می توانید در خانه بمانید، در عین رسیدگی به امور شخصی، از بهترین مشاور و روانشناس مشاوره بگیرید. حتما تا به الآن حدس زده اید، پس از مقایسه قیمت ویزیت آنلاین و آفلاین به این نتیجه می رسید که کاش زودتر دست به انتخاب زده بودید. دوست ندارید به هر دلیلی هویت تان فاش شود؟ مشاوره آنلاین از پس این مشکل هم برآمده، تنها روش شناسایی شما، یک کد است. بی هیچ نام مشخصی می توانید مشاوره بگیرید.
قابل رزرو بودن جلسات مشاوره آنلاین
ممکن است در این لحظه امکان برقراری ارتباط با مشاور را نداشته باشید و با توجه به برنامه ریزی تان بدانید که در فلان روز و فلان ساعت می توانید جلسه خود را داشته باشید. برای رزرو جلسه مشاوره انلاین تنها کافی است، اپلیکیشن مشاوره و روانشناسی آنلاین مشورَپ را باز و دکمه رزرو جلسه را پیدا کنید.
مشاوره آنلاین کیفیتی برابر با مشاوره حضوری
با توجه به سابقه کمتر مشاوره آنلاین در مقایسه با مشاوره حضوری، ممکن است درباره کیفیت این نوع مشاوره مردد باشید. حق دارید! این وظیفه ما ارائه دهندگان مشاوره آنلاین است که این اطمینان خاطر را برای شما فراهم کنیم. تیم مشاوران و روانشناسان مشورَپ، پس از انجام مصاحبه های تخصصی انتخاب می شوند. این مصاحبه های علمی، سطوح مختلفی دارد و مشاور مورد نظر پس از گذراندن این مصاحبه ها وارد فرآیند مشاوره می شود. ذکر این نکته خالی از لطف نیست، که در ادامه روند کار مشاوران، مشاوران ارشد، به صورت مستمر عملکرد مشاوران را بررسی و در صورت نیاز آموزشهای محتلف را به ایشان ارائه می کنند. علاوه بر این، کاربران محترم، پس از جلسه مشاوره ، می توانند میزان رضایت خود را از جلسه مشاوره با دادن امتیاز اعلام کنند. شما با بازبینی نمرات هر مشاور می توانید انتخاب هوشمندانه تری داشته باشید.
دسته بندی های مشاوره

 

مشاوره ازدواج
برای ساختن پیوند زناشویی مشترک،‌ نیاز است که مهم‌ترین تصمیم زندگی که ازدواج است، با آگاهی و سوالات مشخص و هدفمند گرفته شود. مشاوران مشورَپ با جلو بردن مشاوره قبل از ازدواج به شما کمک می‌کنند این مسیر را با اطمینان و شناخت جلو ببرید. با مشورت با متخصص در حوزه ازدواج به خودتان این اجازه را دهید، که برای ادامه زندگی‌تان تصمیمی بگیرید که همه جوانب را در نظر گرفته باشد و در نهایت از این تصمیم هوشمندانه در تمام زندگی خود لذت ببرید. مشاوره ازدواج آنلاین خدمتی است که با استفاده از مشورَپ می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.

زندگی مشترک و زناشویی  
برای بهتر جلو بردن زندگی مشترک خود می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز از مشورَپ کمک بخواهید. اگر در زندگی زناشویی خود نیاز به هم‌فکری دارید به مشورَپ اعتماد کنید و با داشتن مشاور در لحظات زندگی‌‌تان حال بهتری به روابط زناشویی خود اضافه کنید. مشاور زناشویی آنلاین برای کسانی که برای رفتن به مشاوره با چالشی رو به رو هستند می‌تواند موجب آموزش مسائل زناشویی شود. روابط زناشویی موفق، نیازمند آگاهی و مشاوره روابط زناشویی است.

مشاوره خیانت
خیانت یک روزه اتفاق نمی‌افتد، ممکن‌است شناختن و دیدن نشانه‌های آن برای خود زوجین به‌دلیل بودن‌شان در ارتباط زناشویی،‌ آسان نباشد. اگر در موقعیتی هستید که دچار شک و گمان هستید و تغییرات در رفتار همسرتان برا‌ی‌تان قابل پذیرش نیست، می‌توانید از مشاورین مشورَپ کمک بگیرید و شیرینی اعتماد را به زندگی‌تان برگردانید.

مشاوره زوج درمانی
مشاوره زوج‌درمانی صرفا مختص افرادی که در زندگی‌شان مشکلی دارند نیست و می‌تواند در جلو بردن زندگی زناشویی موفق هم کارآمد باشد. مشاور زوجین می‌تواند به شما کمک کند تا درک متقابل‌تان را افزایش دهید و روش‌های ارتباطی‌تان را بهبود ببخشید. مشاوره ‌زوج درمانی ماهیت اصلی رابطه زوجین را کشف می‌کند و نقاطی را که آشفتگی‌ها و سیاهی دارد اصلاح می‌کند. اگر علاقمند به مراقبت از ارتباط‌ زناشویی‌تان یا حل و فصل سردی و تنش رابطه‌تان هستید، می‌توانید زوج‌درمان‌گران مشورَپ را در کنار خود داشته‌باشید.

مشاوره طلاق
طلاق، آخرین پله‌ای است که پس از گذراندن دوره‌های طولانی مشکلات روحی سر راه‌تان قرار دارد. این پله همیشه وجود دارد و سریع قدم گذاشتن روی کاشی آن الزاما نمی‌تواند منجر به حس خوب شود. آمار فزاینده نرخ طلاق فکرمان را به این سمت می‌برد که شاید با مشاوره‌های جلوگیری از طلاق با کیفیت بتوان از آن‌ها پیشگیری کرد. پیشنهاد مشورَپ این است که قبل از اینکه پای میز امضای طلاق‌نامه بنشینید، در جلسات مشاوره قبل از طلاق شرکت کنید. اگر رفت و آمد برای جلسات برای‌تان ممکن‌نیست می‌توانید از جلسات طلاق آنلاین استفاده کنید.

مشاوره خانواده
از خانواده که حرف می‌زنیم از مهم‌ترین جامعه انسانی حرف می‌زنیم، در مسائل خانوادگی عوامل موثر انقدر زیاد هستند که شاید مدیریت همه موارد از قدرت‌مان خارج باشد. اگر هم حواس‌مان به خرده خرده مسائل نباشد، ممکن‌است وارد شرایطی شویم که حل آن دیگر به‌سادگی پیشگیری نباشه. سلامت خانواده ضامن خوشبختی و عبور از بحران‌ها است. خانواده درمانی یکی از رویکردهای مهم روانشناسی است که با استفاده از آن مشاورین خانواده مشورَپ می‌توانند در مدیریت مسائل روزمره زندگی‌تان کمک حالتان باشند که موجب تحکیم خانواده شما می‌شود، مشاوره آنلاین خانواده، 24 ساعته و بدون دغدغه در راه و ترافیک ماندن

مشاوره افسردگی
افسردگی قوی‌تر از یک روز دو روز حال خوب نداشتن است. افسردگی اختلالی شدید است که تشخیص آن فقط و فقط توسط روان‌شناس و پزشک ممکن‌است. مشاور و متخصص در زمینه افسردگی، پس از گذراندن مراحل تشخیصی در صورتی که افسرده بودن شما را تایید کند، کمک‌تان خواهد کرد تا فرآیند درمان را پشت سر بگذارید. اگر از مراجعه به مشاور به هر دلیلی طفره می‌روید و می‌ترسید که هویت شما شناخته شود،‌ می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن مشاوره آنلاین مشورَپ به‌صورت ناشناس از مشکلات‌تان صحبت کنید. افسردگی زایمان یکی از رایج‌ترین انواع افسردگی می‌تواند توسط مشاورین مشورَپ درمان شود. در این دسته‌بندی علایم افسردگی شدید در مردان و زنان معرفی خواهند شد. افسردگی نوجوانان یکی از موارد دیگر است که مشاورین به بررسی آن خواهند پرداخت.

مشاوره فردی
اگر احساس می‌کنید که در دوره‌های مختلف زندگی دچار مشکلاتی مشابه می‌شوید، یا رفتارهایی از خودتان بروز می‌دهید که از کنترل‌تان خارج است، به خودتان این فرصت را هدیه کنید که از مشاوری کمک بگیرید و مشکلات شخصی و اجتماعی‌تان را ریشه‌یابی و اصلاح کنید. می‌خواهید اوضاع را تغییر دهید ولی مشکلاتی مثل گران‌بودن هزینه‌های مشاوره، مسافت‌های دور و … جلوی‌تان را می‌گیرد؟ مشورَپ با بالاترین کیفیت در حوزه مشاوره فردی با مناسب‌ترین قیمت در کنار شماست. مواردی که مشاورین فردی می‌توانند به شما کمک کنند عبارتند از:ترس،فوبیا، پانیک، حملات پانیک، پانیک اتک، درمان تپش قلب و اضطراب، اضطراب اجتماعی، ترس از مرگ، غلبه بر ترس، ترس از دست دادن. 

مشاوره کودک و نوجوان
کودک تا زمانی که قادر به انتقال پیام خود از طریق مهارت‌های زبانی و نوجوان تا زمانی که زبان مشترک با شما را پیدا نکرده، ممکن‌است دردسرهایی ایجاد کند. با کمک گرفتن از مشاور کودک و نوجوان می‌توانید با شناخت روحیات این دو رده سنی، ارتباط دوستانه و سازنده‌ای با فرزندان‌تان داشته باشید و روند تربیت فرزند را به‌‌خوبی بگذرانید مشاوران تربیت فرزند و نوجوان مشورَپ می‌توانند همراه شما در مسیر ساختن ارتباط با نسل جدید باشند. با کمک‌گرفتن از مشاوران مشورَپ، اهمیت تربیت فرزند را درک خواهید کرد و هم‌چنین با راه ‌‌های تربیت فرزند آشنا خواهید شد

مشاوره استرس
اگر در این عصر زندگی می‌کنید و می‌گویید هیچ‌گونه استرسی ندارید به ما اجازه میدهید که باور نکنیم؟ در همه شرایط نگرانی و استرس ‌هایی وجود دارد که اگر به‌موقع حل و فصل شوند کاهش استرس را تجربه خواهیم کرد که می‌توانند به هر چه بیشتر شکوفا شدن توانایی‌هایمان منجر شوند. مشاوری که برای کمک به مدیریت استرس آموزش‌های ویژه دیده علائم استرس را در شما ارزیابی می‌کند و برای مقابله با استرس و مدیریت استرس راهکارهایی به شما آموزش می‌دهد. پس از این آموزش‌ها قادر خواهید بود کنترل استرس را به دست بگیرید و از عوارض استرس در امان باشید. برای درمان استرس می‌توانید از مشاوران اپلیکیشن مشاوره مشورَپ کمک بگیرید.

مشاوره وسواس فکری
اگر در گذشته از وسواس حرف می‌زدیم، تصویری از فردی که مدام در حال شستشو‌ است در خاطرمان می‌آمد. امروز، با بالا رفتن سطح و آگاهی می‌دانیم که وسواس شستشو تنها یکی از انواع وسواس‌های فکری است که به آن وسواس فکری عملی گفته می‌شود اگر احساس می‌کنید،‌ در ذهن خود سلسله‌ای از افکار تکرار شونده دارید،‌ مشورت با یک مشاور می‌تواند اوضاع را سر و سامان دهد. مشاور اپلیکیشن مشورَپ که دوره‌های تخصصی را در جهت درمان انواع وسواس گذرانده، به شما کمک می‌کند تا این افکار و رفتارهای نشات‌گرفته از این افکار را تحت مدیریت و کنترل خود در بیارید و علایم وسواس فکری را بشناسید و درجهت درمان قطعی وسواس فکری و هم‌چنین درمان وسواس شستشو که پیش‌تر ذکر شد قدم بردارید وسواس فکری شدید می‌تواند فرآیند زندگی شما را دچار اختلال کند. وسواس کودکان هم موضوع شایعی است که اگر به‌موقع فرآیند درمان وسواس کودک آغاز شود می‌تواند از ریشه درمان شود.

مشاوره اعتیاد
این جمله را بسیار شنیده‌ایم، اعتیاد یک بیماری است و می‌دانیم که برای هر بیماری باید به متخصص آن بیماری مراجعه کنیم. اعتیاد و وابستگی به مواد مخدر یکی از معضل‌هایی است که ممکن‌است در کمین هر یک از افراد باشد، اگر خود را مبتلا به سوءمصرف مواد می‌دانید و قصد دارید آنقدر قوی باشید که ترک‌اش کنید، از مشاوران متخصص در حوزه ترک اعتیاد که در اپلیکیشن مشورَپ، آماده هم‌فکری با شما هستند، کمک بگیرید.

موفقیت تحصیلی
مشاوره موفقیت تحصیلی، گرایشی از مشاوره است که در ذهن، جدول‌های برنامه‌ریزی و بودجه‌بندی درس‌ها را زنده می‌کند. در اصل، مشاور تحصیلی وظیفه‌ای فراتر از راهنمایی درسی دارد. او به شما و فرزندتان کمک می‌کند تا تمرکز و هدف‌گذاری مناسبی داشته باشید و از بستر این بهبود، بتوانید موفقیت‌های تحصیلی برای خودتان رقم بزنید. مدیریت استرس در زمان امتحان، آمادگی ذهنی برای آزمون سرنوشت‌ساز کنکور و … مواردی هستند که می‌توانید از کمک روان‌شناس یا مشاور تحصیلی بهره ببرید. اگر حجم درس‌‌ها زیاد است و اضطراب‌ تان بالا رفته، راه‌تان دور است، فرزندتان از مشاور خجالت می‌کشد و برای مراجعه به مشاور راضی نمی‌شود، نگران نباشید، می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن مشاوره آنلاین مشورَپ، با یکی از مشاوران تحصیلی حرفه‌ای در هر ساعت شبانه‌روز در ارتباط باشید.

هزینه مشاوره

هزینه مشاورههزینه مشاوره متن و ویس ساعتی ۳۶هزار تومان ( جلسه معارفه رایگان ) و هزینه مشاوره تماس صوتی ساعتی ۶۰ هزار تومان

24 ساعته
مشاوره آنلاین در هر ساعت از شبانه‌روز
متخصصان روان‌شناسی
اتصال به مشاور متخصص در حوزه مورد‌نظر
بصورت ناشناس
مشاوره به‌صورت کاملا محرمانه
ارتباط با سایت:

آدرس:تهران پاسداران،‌ پارک علم و فناوری
شماره تماس: 02122038477
وب سايت: https://Mashverapp.com
ايميل :info@mashverapp.com
بنيان گذاران :مسعود طاهری / امین دولتی

منبع : مشورپ

 

 

 

 

 

نوشتهٔ پیشین
» باما مرکز مشاوره خانواده
نوشتهٔ بعدی
» میهن همکار سیستم همکاری فروش فایل

آخرین رویدادها

رویدادی یافت نشد
فهرست