میلوژی مجموعه ابزارهایی خودشناسی

» میلوژی مجموعه ابزارهایی خودشناسی

میلوژی مجموعه ابزارهایی علمی-عملی ست که امکان شناخت عمیق تر از خود و تصمیم سازی، برنامه ریزی و پایش گام به گام بر مبنای شناخت را برای شما فراهم می آورد. میلوژی سیستمی ترکیبی از ماشین و انسان است که سعی می کند نیازهای خودشناسی، تصمیم گیری و هدایت گری اعضای خود را بر پایه تکنیک های جدید برآورده سازد. میلوژی سعی دارد تا با همراه کردن دانش های مختلف و روشهای آماری-تحلیلی نوین و همچنین بهره گیری از حوزه خودآگاه افراد، نمایی هرچه واقعی تر به کسانی که می خواهند خود و دیگران را بهتر بشناسند ارائه دهد. این سیستم برای برقراری ارتباطی صمیمانه و لذت بخش با کاربر از تکنیکهای گیمیفیکیشن و به کار گیری عبارات با لحن محاوره بهره میبرد.

درباره میلوژی

مجموعه ای که با عنوان میلوژی پیش روی شماست ، حاصل مطالعات ، تاملات و تلاش های چندین ساله ایست که به شکل پیوسته پیرامون شناخت، و معرفی بهتر ویژگی های شخصیتی افراد به خود و سپس به اطرافیان به انجام رسیده است.

میلوژی ، مجموعه ابزارهایی علمی-عملی ست که امکان شناخت عمیق تر از خود و تصمیم سازی ، برنامه ریزی و پایش گام به گام بر مبنای شناخت را برای شما فراهم می آورد. میلوژی یک ماشین نیست بلکه سیستمی ترکیبی از ماشین و انسان است که سعی می کند نیازهای خودشناسی، تصمیم گیری و هدایت گری اعضای خود را بر پایه تکنیک های جدید برآورده سازد .

میلوژی سعی دارد تا با همراه کردن دانش های مختلف و روشهای آماری-تحلیلی نوین و همچنین بهره گیری از حوزه خودآگاه افراد، نمایی هرچه واقعی تر به کسانی که می خواهند خود و دیگران را بهتر بشناسند ارائه دهد.

از نگاه کارشناسان و مشاوران میلوژی و براساس مصاحبه های متعدد کاربری که در طول روال پروژه انجام گرفته بسیاری از تصمیم گیری های نادرست، آزمون و خطای مکرر، از دست دادن فرصت های مختلف، ناسازگاریهای عاطفی و خانوادگی،عدم رضایت شغلی و … ریشه در عدم شناخت و یا شناخت ناقص از ابعاد شخصیت فرد دارد.
این سیستم برای برقراری ارتباطی صمیمانه و لذت بخش با کاربر از تکنیکهای بازیگونگی (Gamification) و به کار گیری عبارات با لحن محاوره بهره میبرد .

ویژگی های میلوژی

میلوژی مجموعه‌ای از کارهای کوچک و عملیه که بر اساس ویژگی‌های شخصیتی و علایق شخصی شما بهتون پیشنهاد میشه! ریشه‌های علمی میلوژی از روانشناسی،علوم رفتاری، مدیریت و علوم اجتماعی تغذیه میشه و در ساختارش از جدیدترین روش‌های روز دنیا جهت انگیزه بخشی ، حفظ و تداوم عادات مثبت استفاده شده…

همه جا کنارت هستیم

در سرتاسر میلوژی هر جا نیاز به توضیح و راهنمایی باشه، پروفسور و دستیارش برای کمک حاضرند! حضور پروفسور باعث میشه راحت تر با سیستم ارتباط برقرار کنی و همه جا به راحتی دستورالعمل و روش کارها رو بفهمی… در کنار اینها از حس خوب همراهی در همه مراحل حضورت در میلوژی لذت ببری…‏

ماموریت های روزانه

یکی از بهترین راه‌های به انجام رسوندن کارهای بزرگ، تبدیل کردن اون‌ها به گام‌های کوچک و انجام دادن مرحله به مرحله ی اون کارهاست… در میلوژی به این گام های مفید و موثر ماموریت می‌گیم! برای اینکه بتونی ریتم تغییر و پیشرفت رو در خودت حفظ کنی هر روز تعداد ماموریت به تو پیشنهاد میشه و با انجام اونها روز به روز به اهدافت نزدیک‌تر میشی…‏

شبکه دوستان

حتما تو هم این تجربه رو داشتی که وقتی کاری رو با همراهی و مشارکت جمعی انجام میدی انرژی و انگیزه‌ی بیشتری برای ادامه مسیر و به پایان رسوندن اون کار داری‏…‏ در میلوژی می تونی در کنار کسانی که مثل خودت به دنبال پیشرفت و رسیدن به اهدافشون هستند، با توان بیشتری اهدافت رو دنبال کنی‏‏!

سرویس ها

هسته ی اصلی امکانات میلوژی تحت عنوان سرویس‌ها ارائه میشه و در واقع سرویس‌های ما ترکیبی خاص از آزمون‌های روانشناختی و کارهای عملی روزانه ست که برای توسعه فردی و ایجاد مسیر تغییر و پیشرفت طراحی شده… آزمون‌ها بر پایه علم روانشناسی به شناخت ما از خودمون عمق بیشتری میدن و چالش‌ها با تشویق ما به کارهای ساده و مفید باعث میشن هر روز یک قدم به شکوفایی فردی نزدیک تر بشیم!

میلوژی چه جوری به من کمک می‌کنه ؟

باور ما در میلوژی اینه که با شناخت بهتر از خودمون و استمرار کارهای ساده اما موثر می‌تونیم تغییرات بزرگی برای رشد فردی و رسیدن به اهدافمون ایجاد کنیم! اما این کار ساده نیست… به همین خاطر با به کار گیری تکنولوژی و روش‌های علمی ودر کنار دوستانی که دلشون می‌خواد برای بهبود و توسعه خودشون کاری بکنن، این راه رو هموارتر کردیم. اگر تو هم میخوای برای ساختن اهدافت گامی برداری، همین امروز شروع کن!‏

قوانین سایت


قوانین عمومی

میلوژی تابع قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران می‌باشد ، بنابراین هرگونه اقدام و رفتار مغایر با قوانین کشوری از سوی کاربران ، مخالف قوانین سایت بوده و امکان و حق برخورد و پیگیری‌های بعدی برای میلوژی محفوظ خواهد بود .

حریم شخصی

میلوژی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

میلوژی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت میلوژی، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

تعهدات میلوژی

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات میلوژی، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط میلوژی جزئی از اموال میلوژی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار میلوژی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای میلوژی محفوظ می‏‌دارد.

میلوژی نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند. با این حال میلوژی تضمین نمی‏‌کند که توصیفات ارائه شده از سوی کارشناسان و تیم محتوایی و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.

وب ‏‌سایت میلوژی هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت میلوژی تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

سرویس های عمومی/مشارکتی

سایت میلوژی ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

استفاده از همه این سرویس ها می بایست با رعایت قوانین موضوعه کشوری (جمهوری اسلامی ایران) بوده و به حقوق مادی و معنوی میلوژی خسارتی وارد ننماید.

مالکیت محتوا

همچنین تمامی حق و حقوقات قانونی محتوای این سایت برای شرکت راهبرد توسعه استعداد فرهوش محفوظ بوده و در صورت انتشار محتویات در هر گونه وبسایت و نشریه چاپی، متخلف تحت پیگیرد قانونی قرار خواهد گرفت.

 

ارتباط با سایت:

آدرس: استان خراسان رضوی .مشهد دانشگاه فردوسی، مرکز رشد شماره ۴
وب سايت: http://milogy.com
بنيان گذار : بیژن صدیق زاده

منبع : میلوژی

 

نوشتهٔ پیشین
پارمین رزرو آنلاین هتل
نوشتهٔ بعدی
» گفتاره مشاوره آنلاین

آخرین رویدادها

رویدادی یافت نشد
فهرست