پارمین رزرو آنلاین هتل

پارمین رزرو آنلاین هتل

سامانه رزرواسیون پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو هتل در سراسر ایران، امکان رزرو آنلاین هتل در تمامی شهرهای ایران را برای مسافرین فراهم نموده است. این سامانه با عقد قرارداد با هتل های سراسر ایران و معرفی مسافر به هتل ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها را با بهترین تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد. همچنین این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل، انتخاب هتل را آسانتر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل ، در تمامی شهرهای ایران، مسیرهای گردشگری مناسب را به مسافران پیشنهاد میدهد.

درباره پارمین

شرکت پارمین رایان پاسارگاد تحت عنوان سامانه رزرواسیون پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو هتل در سراسر ایران، امکان رزرو آنلاین هتل در تمامی شهرهای ایران را برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرارداد با هتل های سراسر ایران و معرفی مسافر به هتل ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها را با بهترین تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل، انتخاب هتل را آسانتر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل ، در تمامی شهرهای ایران، مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.

سال ها ارائه خدمت و آشنایی با نیازمندی ها و انتظارات مشتریان، تیم ما را برآن داشته تا همراهی لحظه به لحظه مسافرین را هدف اصلی خود قرار دهد. پارمین اعتقاد دارد که داشتن سفری بدون دغدغه حق شما است. پارمین برای داشتن بهترین تجربه سفر در کنار شماست و در برنامه ریزی سفر شما را همراهی می کند. در هرجای ایران باشید، با هر سلیقه و بودجه ای پیشنهادهایی متناسب با روحیات و شأن شما ارائه می گردد. از اینرو، مشاوره رایگان تلفنی به مجموعه خدمات این تیم اضافه شده است.

 

سامانه گردشگری و رزرو اقامتگاه بوم گردی پارمین

 

سامانه رزرواسیون اینترنتی پارمین مرجع کامل معرفی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران ، قدم ابتدایی خود را امکان رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بوم گردی در تمامی شهر های ایران برای مسافرین فراهم نموده است.این سامانه با عقد قرار داد با هتل ها و اقامتگاه های سراسر ایران و ارسال مسافر به آن ها در ایام مختلف سال، رزرو هتل ها و اقامتگاه بوم گردی را با تخفیف به مسافرین محترم ارائه میدهد.این سامانه با معرفی جاذبه های گردشگری در هر شهر و نشان دادن موقعیت آن جاذبه تا هتل و اقامتگاه< ،انتخاب را آسان تر و با معرفی جاذبه در نزدیکی هر هتل و اقامتگاه در تمامی شهر های ایران،مسیرهای گردشگری مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.

تخفیف رزرو اقامتگاه بوم گردی در پارمین

مسافران گرامی در سامانه گردشگری پارمین میتوانند از بهترین و بیشترین تخفیف اطلاع یابند.علاوه بر قیمت هایی که در سامانه برای اقامتگاه های بوم گردی درج شده اند ، مسافران می‌توانند  با مشاوره تلفنی از کارشناسان از تخفیف های لحظه آخری و بیشتری نیز برخوردار گردند.با رزرو اقامتگاه های بوم گردی در سامانه پارمین، جزء مشتریان وفا دار شده و در همه مراحل سفر از زمان قصد سفر تا زمان برگشت ما را همراه خود بدانید.

کلیه مشخصات اقامتگاه بوم گردی، از موقعیت جغرافیایی تا عکس ها در هر اقامتگاه قابل مشاهده بوده و علاوه بر آن با ورود به شهر مورد نظر ، جاذبه های گردشگری را ببینید و از اخرین وضعیت آب و هوایی اطلاع یابید.بعد از انجام رزرو اقامتگاه های بوم گردی ، راهنمای جامع سفر به شهر مقصد را در هنگام دریافت فرم ورود به اقامتگاه دریافت کنید و یا با تماس با سامانه گردشگری پارمین ، راهنمای سفر برای شما ارسال میگردد.

برنامه سفر در پارمین

در سامانه گردشگری پارمین علاوه بر رزرو اقامتگاه های بوم گردی ، میتوانید از پیشنهادهای جذاب پارمین نیز مطلع شوید. مکان های طبیعی،جاذبه های تاریخی، رستوران ها و بازارها و پاساژهای هر شهر به شما ارائه شده و با تماس با کارشناسان ما از آخرین وضعیت مکان های دیدنی در شهر محل اقامتتان مطلع شوید.

برنامه سفر پارمین ، امکانی جدید به مسافرینی است که قصد سفر به چند مسیر مختلف دارند و یا برنامه ای برای تعطیلات خود ندارند.با ورود به بخش برنامه سفر ، آنچه را دوست دارید انتخاب کنید .کارشناسان سامانه گردشگری و رزرواسیون پارمین ، بهترین برنامه ریزی را با توجه به بودجه پیشنهادی شما ، ارائه کرده و علاوه بر اجاره اقامتگاه بوم گردی برنامه های شگفت انگیز دیگری را نیز به شما پیشنهاد میکنند.برنامه سفر برای شما ارسال شده و میتوانید در تمام طول سفر از آن بهره ببرید.

رزرو اقامتگاه در پارمین

با جستجوی ساده در سامانه  گردشگری پارمین می توانید

اقامتگاه های بوم گردی

مورد علاقه خود را به راحتی رزرو نمایید. علاوه بر هتل های معروف و شناخته شده در هر شهر،سامانه گردشگری پارمین امکان رزرو اقامتگاه های بوم گردی و یا اجاره اقامتگاه بوم گردی را نیز برای مسافرین فراهم نموده است.با رزرو اینترنتی بوم گردی، علاوه بر امکان مقایسه مکان اقامتی از جنبه های مختلف، در وقت و زمان خود صرفه جویی و پیشنهادات جذاب را نیز از کارشناسان مادریافت کنید.

پیگیری رزرو اقامتگاه بوم گردی و هتل

با رزرو اقامتگاه های بوم گردی در سامانه گردشگری پارمین ، یک کد رزرو برای شما ارسال میشود . با ورود به قسمت پیگیری رزرو و یا ورود به پنل کاربری رزرو خود را پیگیری کرده و از آخرین وضعیت رزرو خود اطلاع پیدا کنید. بعد از پرداخت وجه ، ووچر ( رسید ) ورود به اقامتگاه بوم گردی و  دفترچه راهنمای سفر به شهر مورد نظر خود را دریافت  کنید.در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

ارتباط با سایت:

آدرس: اصفهان شیخ مفید، کوچه شهید عبدالرسول زرین، پلاک 0، ساختمان آرمان، طبقه دوم، واحد 5
شماره تماس: 02144895867
وب سايت: https://www.parminet.com
ايميل : info@parminet.com

منبع : پارمینت

نوشتهٔ پیشین
» سفرمی سامانه جامع آنلاین بلیط هواپیما
نوشتهٔ بعدی
» میلوژی مجموعه ابزارهایی خودشناسی

آخرین رویدادها

رویدادی یافت نشد
فهرست