دوره مجازی آموزشی تربیت دخترانه

دوره مجازی آموزشی تربیت دخترانه

اساتید

 

سرفصل ها

نکته


1. مخاطبان گرامی توجه داشته باشند بعد از ثبت نام پیامکی از سمت سامانه ایوند ارسال می گردد که شامل کد ثبت نام و لینک نصب اپلیکیشن این سامانه می باشد که نیازی به نصب آن نیست و شما باید منتظر باشید تا در روز 10 خرداد ماه پیامک اطلاع رسانی به شماره موبایل ثبت شده در این سامانه، ارسال گردد.

2. تنها راه های ارتباطی با ما شماره تلفن 88365335 و آیدی http://ble.im/mkazem_salahi در پیام رسان بله می باشد و به پیام های ثبت شده در سایت ایوند امکان پاسخگویی وجود ندارد. 

آیین نامه دوره


1.       شرکت در دوره، منوط به ثبت اطلاعات فردی و پرداخت هزینه‌ در مهلت مقرر می‌باشد.

2.       انصراف از دوره پس از ثبت‌نام و استرداد وجه پرداختی به هیچ وجه امکان‌پذیر نمی‌باشد. لذا قبل از پرداخت نسبت به امکان حضور خود در دوره اطمینان کسب نمایید.

3.       اطلاع‌رسانی‌های رویداد از طریق سامانه پیام‌کوتاه و پیام‌رسان بله صورت خواهدگرفت. لذا علاوه بر عضویت در کانال مربیگرام به نشانی http://ble.im/morabigeram، نسبت به فعال بودن پیامک‌های تبلیغاتی شماره همراه خود اطمینان حاصل نمایید.

4.       در صورتی که به دلیل شرایط پیش بینی نشده (مانند وقوع حوادث طبیعی)، مکان یا زمان برگزاری دوره تغییر یابد، دوره در مکان یا زمان جایگزین برگزار خواهد شود.

 تذکر مهم: توجه داشته باشید که تا پایان مهلت ثبت نام برای شما پیامک تایید ثبت نام ارسال میگردد. فقط در صورتی که پیامک تایید ثبت نام برای شما ارسال نشد از ساعت ۱۳ تا ۱۶ با شماره ۸۸۳۶۵۳۳۵ تماس بگیرید و اطلاعات پرداخت خود را جهت بررسی اعلام فرمایید. در غیر این صورت منتظر بمانید تا بقیه مراحل دوره از طریق پیامک اطلاع رسانی گردد.

گواهی پایان دوره


–       اعطاء گواهی  از مرکز تربیت مربی مجتمع فرهنگی آموزشی امام صادق(علیه السلام) و مجتمع تربیتی-آموزشی هدی، پس از ارزیابی شرکت کنندگان.

–        آزمون به صورت مجازی و در قالب سوالات تشریحی برگزار خواهد شد.

–      به شرکت کنندگانی که حداقل 60 درصد نمره آزمون پایانی را دریافت نمایند گواهی اعطاء خواهد شد.

 

برگزارکنندگان

ارتباط با ما


پشتیبانی دوره‌‌های آموزشی مرکز تربیت مربی در پیامرسان بله

http://ble.im/mkazem_salahi

 

منبع : ایوند

 

تاریخ

ارديبهشت 22 1399 - خرداد 06 1399

زمان

02:00 ب.ظ - 12:00 ب.ظ

هزینه

۱۶۰,۰۰۰ تومان
کرامت

برگزار کننده

کرامت
ثبت نام

تاریخ و اطلاعات رویداد

رویدادی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست