رویداد آنلاین استارتاپی از دانش تا کسب و کار

این روزا کمتر کسی وجود داره که شیوع ویروس کرونا روی روند زندگیش هیچ اثری نذاشته باشه!
تمایل به داشتن درآمد بیشتر، شغل پاره وقت، شغل شخصی یا خانوادگی، داشتن ایده خوب اما اطلاع نداشتن از مسیر درست رشد یک کسب وکار، فاصله زیاد بین درس‌های دانشگاه و مهارت‌های مورد نیاز محیط کار، سرخوردگی
دانشجوهای ممتاز در مواجهه با فرآیندهای استخدام، فراگیر شدن هر روزه کسب‌وکارهای دیجیتال، … همه و همه از مواردی هستند که بیشتر افراد با اونا سر و کار دارند!
در این شرایط، کار درست کدومه؟ صرفاً نگران بودن بابت از دست رفته‌ها، یا تلاش برای همگام شدن با شرایط جدید؟
دفتر توانمندسازی مرکز مشاوره دانشگاه فردوسی مشهد، با همکاری پارک علم و فناوری خراسان و تعداد زیادی از چهره های شناخته شده  آکادمیک در زمینه کسب وکار، دست به یک کار جالب در راستای گزینه دوم زدند!
برگزاری یک رویداد کاملاً آنلاین به نام « از دانش تا کسب و کار» که قراره به افراد یاد بده چطور نهال یک ایده می‌تونه تبدیل به درخت تنومندی توی دنیای کسب و کار دیجیتال بشه!
برای شرکت در این رویداد، نیاز به داشتن دانش خاصی نیست؛ تمامی افراد جامعه به ویژه دانشجوها، بدون محدویت سنی و تحصیلی می‌تونن در اون شرکت کنند و در زمینه‌های مختلفی مثل کارآفرینی، تیم سازی، ایده پروری، تجاری سازی، شناخت بازار
و … به کمک افراد خبره حوزه‌های مختلف، کسب مهارت کنند!

فرآیند رویداد به این صورت است:

1- ارسال ایده ها در قالب یک ویدئو دو دقیقه ای، آخرین مهلت ارسال ایده ها 30 ام تیر ماه!!
(شما باید با مفهوم ارائه آسانسورسی آشنا باشید و سعی کنید، از خودتون فیلم بگیرید و در مدت 2 دقیقه ایدتون رو برای ما بیان کنید، اینکه ایده شما برای حل چه مشکلی طراحی شده و چطور میخواد اون مشکل رو حل کنه؟)

2- در مرحله بعدی ایده ها توسط تیم داوری رویداد بررسی میشه و 10 ایده برتر به مرحله بعدی (کارگاه ها و کار تیمی) راه پیدا می کنند.

3- در این مرحله (توانمند سازی) 5 کارگاه برای بهبود و اجرایی  ایده ها توسط منتور ها و تیم علمی رویداد برگزار میشه و بعد از کارگاه سه هفته کار تیمی داریم، لازمه بدونیم که همه این کارگاه ها و کار تیمی کاملا آنلاین برگزار میشه، بعلاوه شما میتونید از کمک های منتور ها در این قسمت استفاده کنید!

4- در این مرحله که تقریبا ایدتون پخته شده، شما باید یک ویدئو 5 دقیقه ای از طرح کسب و کارتون برای ما ارسال کنید تا توسط داوران رویداد بررسی بشه.

5- در روز اختتامیه، ویدئو های 5 دقیقه ای که ارسال کردید برای داوران پخش میشه، و هر تیم بعد از پخش ویدئوش 3 دقیقه فرصت داره تا به سوالات داوران پاسخ بده! در نهایت تیم های برتر انتخاب میشن

برگزارکنندگان

منتور ها

تیم برگزاری

حامیان

منبع : ایوند

تاریخ

تير 14 1399 - مرداد 30 1399

زمان

08:00 ق.ظ - 07:00 ب.ظ
مرکز کسب و کارهای نوپا خراسان رضوی

برگزار کننده

مرکز کسب و کارهای نوپا خراسان رضوی
ثبت نام

تاریخ و اطلاعات رویداد

رویدادی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

برای امنیت ، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز Google استحریم خصوصیسیاست وشرایط استفاده.

من با این شرایط موافقم.

فهرست