سمینار مهاجرت به آلمان و کانادا

سمینار مهاجرت به آلمان و کانادا

با سلام و احترام

امروزه بسیاری از هموطنان عزیز خصوصا قشر تحصیل کرده تمایل دارند تا در فرهنگ و سرزمینی جدید آینده خود را رقم بزنند و این احساس را نموده اند که در آن سوی مرزها میشود برای خود آینده ای رقم زد.

متاسفانه میبینم بسیاری از این هموطنان عزیز به علت نداشتن دانش و اطلاعات کافی در زمینه مهاجرت گرفتار دام افراد شیاد و متقلب می گردند و گاها مشاهده شده فردی کل دارایی خود را فروخته و نه تنها موفق به مهاجرت نشده بلکه خود و خانواده اش را در مخاطره افراد قاچاقچی انداخته یا اصلا مهاجرتی نکرده و فقط دارایی خویش را با یک ندانم کاری از بین برده و متاسفانه میبینیم که بسیاری از وکلا با وعده های خیالی و توهم آمیز به هموطنان از این طریق برای خود بازار داغی باز کرده اند و نه تنها نمی توانند کاری انجام دهند بلکه طوری قرارداد می بندند که موکل یا متقاضی مهاجرت نیز کاری را نمی تواند از پیش ببرد و هم به هدفش نرسیده هم دارایی خویش را از بین برده است.

در سمینار پیش رو ما قصد داریم کلیه روش های قانونی مهاجرت را بصورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا در قدم اول متوجه شوید که کدام روش مهاجرتی و کدام کشور مناسب حال شما خواهد بود و در مرحله بعد توانایی خود را سنجش نمائید که چگونه و با چه شرایطی مهاجرت نمائید.

یکی از مزایای شرکت در این دوره این است که خواهید دریافت مهاجرت با وضعیت کنونی بازار ارز نیز بسیار بسیار ارزان است و کسی که بخواهد قانونی مهاجرت کند نیازی نیست پولدار یا ثروتمند باشد.

ضمن اینکه قصد داریم تمامی روش های مهاجرتی را به شما عزیزان معرفی کنیم هدف ما این است که برای مهاجرت اصلا پول به هیچ وکیلی ندهید و خودتان وکیل مهاجرتی خودتان باشید و خودتان برای خود APPLY بگیرید.

در پایان جلسه نیز دوره هایی مرتبط با اخذ ویزا را خدمت شما عزیزان معرفی میکنیم و در ضمن ویزای مولتیپل کانادا را نیز بصورت رایگان به شما آموزش میدهیم ، ویزایی که امروزه میبینیم بسیاری از شیادان گاها برای آن 300 میلیون پول میگیرند در حالی که هزینه آن کلا 2 میلیون تومان بیشتر نیست.

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
هیچ پیش نیازی ندارد
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
کاغذ و خودکار جهت یادداشت برداری
بلیت پرینت شود یا خیر؟
بله
شرکت در این دوره چه مزایایی برای من خواهد داشت؟
دوره هایی که در پایان سمینار معرفی میگردند چگونه است؟
دوره ها تفکیک شده است مثلا دوره ویزای کاری آلمان یا دوره ویزای تحصیلی کانادا که بصورت ورکشاپ در صورت درخواست برگزار میگردد.
آیا دوره هایی که معرفی میکنید از لحاظ هزینه مقرون به صرفه است؟
بله ، دوره ها بسیار ارزان و هزینه ای معقول دارد و مهم ترین ویژگی اش این است که خودتان بدون وکیل میتوانید اقدام به مهاجرت نمائید
منبع : ایوند

تاریخ

خرداد 06 1399

زمان

06:00 ب.ظ - 08:00 ب.ظ

موقعیت

تهران میدان انقلاب
تهران میدان انقلاب ، خیابان منیری جاوید، پلاک 71، طبقه سوم ، واحد 6

برگزار کننده

علی عبدالهی دهکی
ثبت نام

سخنران ها

X

تاریخ و اطلاعات رویداد

رویدادی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

برای امنیت ، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز Google استحریم خصوصیسیاست وشرایط استفاده.

من با این شرایط موافقم.

فهرست