لوح فشرده ویدیوهای هفتمین مجمع اقتصاد فناوری نانو

لوح فشرده ویدیوهای هفتمین مجمع اقتصاد فناوری نانو

مجمع اقتصاد فناوری نانو


با خرید این بلیط، پکیچ کاملی از تمامی رویدادهای هفتمین فروم اقتصاد فناوری نانو شامل دو عدد دی وی دی بصورت ارسال پستی برای شما ارسال خواهد شد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با دبیرخانه فروم به شماره 66421605 داخلی 102 تماس حاصل بفرمایید.

درباره فروم: مجمع (فروم) اقتصاد فناوری نانو، بزرگترین گردهمایی فعالان اکوسیستم فناوری نانو در کشور است که سالانه توسط ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می‌گردد. هر ساله در این رویداد جمع کثیری از فناوران، مدیران استارتاپ‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان، صنایع، سرمایه‌گذاران، ارائه‌دهندگان خدمات کسب‌وکار و سیاست‌گذاران حوزه فناوری کشور گرد هم آمده و در رابطه با مسائل روز حوزه توسعه کسب‌وکارهای فناوری محور به بحث و تبادل نظر می‌پردازند. این مجمع تلاش دارد تا در فضا و ساختاری نوآورانه و به دور از چهارچوب‌های معمول رویدادهای دولتی، علاوه بر ارائه محتواهای ویژه در قالب سخنرانی‌ها، نشست‌ها، پنل‌ها و کارگاه‌های مختلف، فرصت مناسبی جهت آشنایی شرکت‌کنندگان با یکدیگر و آغاز همکاری‌های تجاری و غیر تجاری فراهم آورد.

هفتمین مجمع اقتصاد فناوری نانو: صعود به سبک فاتحان اورست

می‌گویند بیش از 70 درصد تلاش‌ها برای فتح اورست ناموفق است. تنها افرادی از پس این صعود طاقت‌فرسا، پرتنش و پیش‌بینی‌ناپذیر  برمی‌آیند که علاوه بر آمادگی جسمانی، ذهنیتی قوی و پیش‌برنده داشته باشند. به نظر می‌رسد این روزها کسب‌وکارهای نوآور، محیطی پیچیده‌تر و ناپایدارتر از همیشه را تجربه می‌کنند. گویی بقا و رشد آن‌ها در این سفر، در گرو یادگیری، چابکی و نگرشی از جنس فاتحان اورست است.

مجمع هفتم در نظر دارد تا به تأثیر فضای متلاطم و متغیر اقتصادی کشور در این مقطع زمانی بر کسب‌وکارهای دانش‌بنیان پرداخته و فرصت‌ها و تهدیدهای ناشی از آن را بررسی نماید. این رویکرد در برنامه‌های امسال مجمع در نظر گرفته خواهد شد و بسیاری از سخنرانان و پنلیست‌های مختلف در ارائه‌های خود نگاهی نیز به این مسئله خواهند داشت.

نشست‌های مجمع هفتم

محتوی فروم هفتم در وبسایت فروم به آدرس www.nanoecoforum.ir قابل دسترسی است. امسال نیز نشست‌های متنوعی در مجمع اقتصاد فناوری نانو طراحی و اجرایی شد که در ویدویی تمامی این رویداد ها با خرید این بلیط قابل ارایه می باشد. در اینجا نیز به اختصار موضوع برخی از آن‌ها ارائه شده است:

بخشی از ارائه‌های مجمع هفتم، نگاه به آینده داشته و روندهای مؤثر بر فناوری و کسب‌وکار در کشور و دنیا را ارزیابی می‌کنند.
همچون گذشته، روایت و انتقال تجربیات شرکت‌های منتخب فعال در حوزه فناوری نانو بخش مهمی از برنامه خواهد بود.
یکی از بخش‌های جدید برنامه امسال، نشستی در حوزه بررسی تجربیات موفقیت و شکست کسب‌وکارهای نانویی کشور، این بار از منظر حقوقی خواهد بود.
مسئله بقای کسب‌وکارها در شرایط بحران، از دیگر موضوعات اختصاصی این دوره مجمع می‌باشد.
کارگاه‌هایی در رابطه با مدیریت کسب‌وکار در بازارهای ناپایدار یا اشباع برگزار شد.
مانند سال قبل، در نشست Reverse Pitch، برخی نیازها و مسائل شرکت‌های صنعتی با هدف دریافت راه حل فناورانه از جامعه فناوری ارائه شد.
گفتگو پیرامون مفهوم رشد استارتاپ‌های مبتنی بر فناوری‌های سخت (مانند نانو) و نگاه به نمونه‌های واقعی آن نیز بخش دیگری از پازل نشست‌های مجمع هفتم بود.
نشست‌هایی ویژه برای شرکت‌های بزرگ صنعتی و تجربیات به‌کارگیری فناوری و نوآوری در این مجموعه‌ها، از دیگر برنامه‌های مجمع امسال بود.
و البته بسیاری موضوعات متنوع و جذاب دیگر که در هفتمین مجمع اقتصاد فناوری نانو توسط صاحب‌نظران و خبرگان به بحث گذاشته شد و در مجموعه دی وی دی های ارسالی قابل دریافت است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 66421605 داخلی 102 و 104 تماس حاصل فرمایید.

برگزارکنندگان

 

منبع : ایوند

تاریخ

خرداد 12 1399 - اسفند 30 1399

زمان

10:00 ق.ظ - 11:00 ب.ظ

هزینه

۹۹,۰۰۰ تومان

موقعیت

تهران سالن فرهنگی
تجارت هوشمند هیراد (کارگزار معاونت علمی و صندوق نوآوری و شکوفایی)

برگزار کننده

تجارت هوشمند هیراد (کارگزار معاونت علمی و صندوق نوآوری و شکوفایی)
ثبت نام
X

تاریخ و اطلاعات رویداد

رویدادی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

برای امنیت ، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز Google استحریم خصوصیسیاست وشرایط استفاده.

من با این شرایط موافقم.

فهرست