شرکت ایمن سازان قشم

ایمن سازان قشم

بشر در آغاز هزاره سوم با پیشرفت علوم و فناوری نوین به فتح قله هایی دست یافته که همواره رفاه و آسایش را برای ساکنین به ارمغان آورده است . در جامعه امروزی به سبب رشد روز افزون مسائل امنیتی استفاده از سیستم های اتوماسیون ضرورتی انکارناپذیر بوده و بهره گیری از این تکنولوژی علاوه بر بهینه سازی مصرف انرژی ، تسریع عملکرد ، حفاظت و ایمنی را نیز به همراه آورده است .
گروه شرکت های ایمن سازان قشم با هدف ارائه پیشرفته ترین سیستم های حفاظتی و امنیتی مطابق با تکنولوژی روز دنیا و در اختیار داشتن نمایندگی انحصاری کمپانی های معتبر جهان و با بیش از ۵۰ نماینده فعال در تهران و شهرستانها بزرگترین شرکت تخصصی مشاوره ، نصب و ارائه خدمات پس از فروش منظم در زمینه سیستم های اتوماسیون ، درب های اتوماتیک و کنترل تردد در ایران می باشد

شرکت ایمن سازان قشم در طول دو دهه فعالیت موفق خود توانسته است نمایندگی انحصاری بزرگترین و معروف ترین کمپانی های بزرگ دنیا را اخذ نموده و در این مدت کوتاه همگام با رشد روزافزون بازار ، با تاسیس شرکت های تخصصی تحت پوشش ، فعالیت خود را به صورت گروه ایمن سازان قشم ادامه دهد.

امروز گروه ایمن سازان قشم با در اختیار داشتن بیش از صدها پرسنل آموزش دیده در زمینه های فروش ، نصب ، خدمات پس از فروش و تعمیرات یکی از بزرگترین شرکت های فعال در زمینه ورودی های اتوماتیک در ایران می باشد.
دارا بودن نمایندگی فروش و خدمات گسترده پس از فروش در تمامی مراکز استان ها و شهرهای بزرگ کشور و اجرای صدها پروژه بزرگ کشوری ، برگزاری دوره های آموزشی و به روزرسانی اطلاعات فنی پرسنل و نمایندگان، در اختیار داشتن انبار قطعات یدکی وسیع و تامین قطعات در کوتاه ترین زمان ممکن از مهم ترین شاخص های رقابتی این گروه می باشد.

نوشتهٔ پیشین
تشک مواج
نوشتهٔ بعدی
مراجع معظم تقلید

آخرین رویدادها

رویدادی یافت نشد
فهرست